BUWIWM

Wymiany Międzynarodowej BUWiWM zajmuje się koordynacją i organizacją rekrutacji oraz kwalifikacji polskich naukowców i studentów na stypendia zagraniczne, a także cudzoziemców na studia i staże w Polsce.

 

Oferta stypendialna  BUWiWM zawiera informacje o możliwości wyjazdów w danym roku akademickim na studia częściowe, staże i misje naukowe, studia doktoranckie, staże habilitacyjne oraz kursy językowe.

 

Biuro Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej
ul. Ogrodowa 28/30, 00-896 Warszawa
Sekretariat: tel. 22 393 38 02; fax: 22 826 28 23
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.buwiwm.edu.pl

   

Aby aplikować o stypendium BUWiWM, należy:     

  1. Sprawdzić na stronie Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej aktualną ofertę stypendialną >>
  2. Sprawdzić na stronie BUWiWM z ofertą stypendialną w zakładce Informacje ogólne zasady kwalifikacji oraz to, jakie dokumenty są wymagane, aby złożyć aplikację na stypendium.
  3. Jeżeli zdecydujesz się na konkretne stypendium, należy zgromadzić wymagane dokumenty i wraz z kwestionariuszem kandydata na wyjazd za granicę (dostępny na stronie BUWiWM oraz w DWM) złożyć je w Dziale Współpracy Międzynarodowej UKSW.
  4. Zgłoszenia rozpatruje i akceptuje Prorektor ds. Rozwoju i  Współpracy Międzynarodowej.
  5. Dział Współpracy Międzynarodowej UKSW przesyła następnie zaakceptowane zgłoszenia wraz z pismem przewodnim do Biura Uznawalności i Wymiany Międzynarodowej.