Strona główna Studia i kursy za granicą Szkolenia w Academia Presentation Center
Szkolenia w Academia Presentation Center

Odmiennie niż w latach poprzednich academia Presentation Center oferuje 2-, 3- oraz 4-dniowe profesjonalne kursy i warsztaty metodyczne z dziedziny prezentacji naukowych. Mile widziani są: pracownicy naukowi, nauczyciele akademiccy, doktoranci oraz studenci wyższych semestrów.

Rezerwacja terminu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

academia Presentation Center
Nikolaiplatz 4 / II