Strona główna Galeria

Węgry - Pecsi Tudomanyegyetem

 

Rok akademicki 2009/2010, Pecs na Węgrzech. Zdjęcia przesłane przez studentkę psychologii, Martę Adler, która odbyła część studiów w Pecsi Tudomanyegyetem w ramach programu Erasmus.

Więcej…
 

Słowenia - Univerza v Ljubljani

 

Lubljana, rok akademicki 2009/2010. Zdjęcia nadesłane przez Igora Homkę, studenta Wydziału Teologii, odbywającego część studiów w Univerza v Ljubljani w ramach programu Erasmus.

Więcej…
 

Włochy - Università di Pisa

 

Zdjęcia z pobytu w Pizie w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Katarzynę Maul, studentkę Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW.

Więcej…
 
Niemcy - Universitaet Mannheim

 

Zdjęcia z pobytu w Mannheim w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Justynę Szewc, studentkę Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW.

Więcej…
 

Portugalia - Universidade Nova de Lisboa 

 

Zdjęcia z pobytu w Lizbonie w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Mariolę Kuskowską, studentkę Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW.

Więcej…
 

Dania - Københavns Universitet

 

Studentka ochrony środowiska w roku akademickim 2008/2009, a dziś już absolwentka UKSW, przesłała nam zdjęcia oraz relację z pobytu w Kopenhadze w ramach programu Erasmus. 

Więcej…
 
LizbonaPortugalia - Universidade Nova de Lisboa 

 

 

Zdjęcia z pobytu w Lizbonie w roku akademickim 2008/2009, przesłane przez Monikę Rudnicką, studentkę Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW.

Więcej…
 

RzymWłochy - Università degli studi di Roma "La Sapienza"

 

Rzym, rok akademicki 2008/2009. Zdjęcia nadesłane przez Daniela Daszkiewicza, studenta Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej, odbywającego część studiów w Università degli studi di Roma La Sapienza w ramach programu Erasmus. 

Więcej…