CEEPUS

Środkowoeuropejski Program Studiów Uniwersyteckich - program współpracy wielostronnej w dziedzinie edukacji krajów Europy Środkowej. Kraje uczestniczące to Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Macedonia, Rumunia, Polska, Słowacja, Słowenia, Serbia, Węgry oraz Bośnia i Hercegowina.

Studenci, doktoranci oraz nauczyciele akademiccy z Instytutu Politologii UKSW mogą aplikować na studia/kwerendy/wykłady na uniwersytetach zagranicznych uczestniczących w Sieci: Ethics and Politics in the European Context, a studenci, doktoranci oraz nauczyciele akademiccy z Instytutu Informatyki UKSW - na uniwersytetach zagranicznych uczestniczących w Sieci: Development of Computational Thinking.

Termin składania aplikacji na semestr zimowy: 15 czerwca, a na semestr letni: 30 października.

Studenci, doktoranci oraz nauczyciele akademiccy UKSW mogą aplikować na studia w krajach uczestniczących w programie w kategorii Freemover. Termin składania aplikacji na semestr letni w ramach kategorii Freemover:  do 30 listopada.

 

Program obsługuje oraz udziela szczegółowych informacji:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
Polskie Biuro CEEPUS
Ul. Polna 40
00-635 Warszawa
www.nawa.gov.pl

+48 22 390 35 12
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej informacji: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-polscy/ceepus/komunikaty-dotyczace-programu-ceepus

 

Aplikacja on-line: http://www.ceepus.info/