Strona główna Pracownicy administracyjni
Odwiedza nas 14 gości

Pracownicy administracyjni 2020/2021

Erasmus+ STT KA103 Kraje programu

Dokumenty aplikacyjne w rekrutacji podstawowej należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej. Termin naboru wniosków zostanie opublikowany wkrótce.

Przed złożeniem dokumentów prosimy o zapoznanie się z Procedurą kwalifikacyjną STT KA103 2020/2021 oraz z Zasadami realizacji mobilności 2020/2021

Uwaga! Za kompletność wniosku oraz jego zgodność z wymogami formalnymi oraz merytorycznymi odpowiada wyłącznie osoba aplikująca o wyjazd. W czasie I etapu rekrutacji wnioski aplikacyjne nie podlegają weryfikacji przez pracowników DWM.

Zasady

• Decyzja Prorektora ds. nauki i współpracy międzynarodowej UKSW
  • Procedura rekrutacyjna STT KA103 2020/2021
  • Zasady realizacji mobilności w celach szkoleniowych STT KA103 2020/2021
  • Uczelniane zasady podziału subwencji i wypłaty stypendium KA103 2020/2021

Rekrutacja

W celu złożenia kompletnego wniosku aplikacyjnego należy postępować zgodnie z instrukcją.

Uwaga: W przypadku złożenia niepełnej dokumentacji wniosek aplikacyjny zostanie odrzucony ze względów formalnych.

• Wyniki rekrutacji podstawowej pobierz >>

Przygotowanie i realizacja mobilności

• Instrukcja realizacji mobilności krok po kroku >> pobierz
  • Mobility Agreement (STT - Staff Mobility for Training) 2020/2021