Strona główna Galeria

  Norwegia - University of Bergen - czyli o tym jak fiordy jadły mi z ręki ;)

Rok akademicki 2017/2018, University of Bergen w Norwegii. Swoimi wspomnieniami z wyjazdu dzieli się student prawa Marek Wałachowski, który odbył część studiów w Bergen w ramach  programu Erasmus+.

Więcej…
 

  Niemcy - Katholischen Universität Eichstätt-Ingolstadt

 

  Eichstätt, rok akademicki 2016/2017 zdjęcia oraz filmik przesłane przez studenta politologii Bartosza Spyrę, który część studiów zrealizował w Katholischen Universität Eichstätt-Ingolstadt w ramach programu Erasmus+.

Więcej…
 

Węgry - Pecsi Tudomanyegyetem

 

Rok akademicki 2009/2010, Pecs na Węgrzech. Zdjęcia przesłane przez studentkę psychologii, Martę Adler, która odbyła część studiów w Pecsi Tudomanyegyetem w ramach programu Erasmus.

Więcej…
 

Słowenia - Univerza v Ljubljani

 

Lubljana, rok akademicki 2009/2010. Zdjęcia nadesłane przez Igora Homkę, studenta Wydziału Teologii, odbywającego część studiów w Univerza v Ljubljani w ramach programu Erasmus.

Więcej…
 

Włochy - Università di Pisa

 

Zdjęcia z pobytu w Pizie w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Katarzynę Maul, studentkę Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW.

Więcej…
 
Niemcy - Universitaet Mannheim

 

Zdjęcia z pobytu w Mannheim w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Justynę Szewc, studentkę Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW.

Więcej…
 

Portugalia - Universidade Nova de Lisboa 

 

Zdjęcia z pobytu w Lizbonie w roku akademickim 2009/2010, przesłane przez Mariolę Kuskowską, studentkę Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW.

Więcej…
 

Dania - Københavns Universitet

 

Studentka ochrony środowiska w roku akademickim 2008/2009, a dziś już absolwentka UKSW, przesłała nam zdjęcia oraz relację z pobytu w Kopenhadze w ramach programu Erasmus. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL