15.09.2023 wzięliśmy udział w spotkaniu z Mentorami. Opowiedzieliśmy o Projekcie Welcome Centre na naszej Uczelni i o zaplanowanych wydarzeniach w bieżącym roku akademickim. Będzie się działo :).

29.09.2023 odbyło się spotkanie powitalne (Welcome Meeting) dla studentów z Wymiany Erasmus+. Przedstawiliśmy Studentom nasz Zespół, opowiedzieliśmy o organizacji procesu kształcenia na naszej Uczelni a także o Projekcie Welcome Centre. Odbyła się również wycieczka po Kampusie Wóycickiego. Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na obiedzie w Uniwersyteckim bufecie, gdzie studenci mogli skosztować tradycyjnych polskich pierogów.

04.10.2023 wybraliśmy się ze studentami do Zamku Królewskiego, by studenci mogli zapoznać się z historią tego miejsca. Pokazaliśmy studentom również Ogrody Zamku Królewskiego. Zwieńczeniem tego dnia była dobra kawa na Starym Mieście.

W dniu 17.11.2023 odbyło się szkolenie z legalizacji pobytu Cudzoziemców dla Pracowników UKSW. Bardzo dziękujemy Urząd do Spraw Cudzoziemców i Mazowiecki Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Cudzoziemców za przeprowadzenie szkolenia i przekazanie cennych informacji związanych z legalizacją pobytu Cudzoziemców, procesem odwoławczym a także z procesem mobilności.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

13-17.05.2024 International Staff Week