Zaproszenie na spotkanie informacyjne pt. „Jak wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+?”

Studencie!

Sporo słyszałeś o wyjazdach na studia w ramach programu Erasmus+, ale dalej nie wiesz jak się za to zabrać? Potrzeba Ci konkretnych wskazówek, czy i gdzie masz możliwość pojechać?

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie, które rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości! Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie kwestie formalne związane z wyjazdem, więc niech nie przeraża Cię temat dokumentów i umów – o wszystkim opowiemy. Dodatkowo, studenci naszej uczelni i członkowie Erasmus Student Network UKSW, którzy odbyli mobilność, z przyjemnością opowiedzą o miejscach i uczelniach w których realizowali mobilność. W związku z tym jest to niepowtarzalna okazja, aby z pierwszej ręki zaczerpnąć rzetelnych informacji i usłyszeć z czym w praktyce wiąże się wyjazd na Erasmusa.

Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie „Jak wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+?”, które odbędzie się już w środę, 13 marca . Jeżeli jest w Tobie choć jedna myśl, że chciałbyś doświadczyć wymiany – nie czekaj i dołącz do naszego spotkania, a być może przeżyjesz przygodę życia! 🌞

06 marca 2024