International Staff Week 2024 na UKSW

W dniach 13-17.05.2024 Dział Współpracy Międzynarodowej & UKSW Welcome Centre organizuje International Staff Week 2024. Jest to tydzień pełen szkoleń dla kadry dydaktycznej i pracowników Uczelni wyższych z całej Europy. Tematem przewodnim będzie „Edukacja i Komunikacja Międzykulturowa w Szkolnictwie Wyższym”. W programie m.in.:  5 tematycznych warsztatów i szkoleń, zapoznanie się z organizacją jednostek naszej Uczelni, zwiedzanie kampusów, aktywności społeczno-kulturalne itp. Podczas tego wydarzenia odbędą się wykłady i warsztaty prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z naszej Uczelni – z Wydziału Teologicznego, Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej, Wydziału Nauk Humanistycznych i Wydziału Społeczno-Ekonomicznego.  Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Mobility Fairs, czyli Międzynarodowych Targach Mobilności, organizowanych po raz pierwszy w naszej Uczelni, podczas których będzie możliwość zapoznania się z ofertą Uczelni Partnerskich, a także podjęcia rozmów o współpracy z ich przedstawicielami.

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://forms.office.com/e/iGZTmASMbT

PROGRAM WYDARZENIA: CLICK

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych DWM i UKSW Welcome Centre by być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi tego wydarzenia.

27 marca 2024