Czy na UKSW można wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+? czyli Dzień Otwarty UKSW 2024

6 kwietnia 2024 wzięliśmy udział w Dniu Otwartym UKSW. Był to dzień pełen inspirujących rozmów oraz ciekawych pytań, a nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród naszych potencjalnych kandydatów na studia. Przyszli studenci byli zainteresowani udziałem w programie Erasmus+ i tym, jakie możliwości wyjazdu oferuje nasza Uczelnia. Nie zabrakło także rozmów o tym, czym zajmuje się Dział Współpracy Międzynarodowej i UKSW Welcome Centre oraz w jaki sposób pomaga studentom. Obecni na stoisku studenci z Erasmus Student Network UKSW chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami z udziału w wymianie w ramach programu Erasmus+, opowiedzieli również o swojej działalności w stowarzyszeniu.

Dziękujemy wszystkim rozmówcom za interesujące pytania i zainteresowanie naszym stanowiskiem na Dniu Otwartym UKSW. Trzymamy kciuki za kandydatów i życzmy im, aby dostali się na swój wymarzony kierunek na studia (oczywiście w naszej Uczelni)!  Do zobaczenia przy okazji planowania wyjazdu w ramach programu Erasmus+!

12 kwietnia 2024