Strona główna Konkurs wniosków

Erasmus+ KA107 - mobilność pomiędzy krajami programu Erasmus+ a krajami partnerskimi

Zgodnie z zaproszeniem do składania wniosków 2017 – EAC/A03/2016, wydanym przez Komisję Europejską, wnioski o dofinansowanie projektów mobilności pomiędzy krajami programu Erasmus+ a krajami partnerskimi w ramach kategorii "Mobilność osób w dziedzinie kształcenia i szkolenia" można było składać do 2 lutego 2017 r. do godz. 12.00.

Zainteresowane jednostki zostały poproszone są o zgłoszenie do Działu Współpracy Międzynarodowej chęci uczestnictwa w projekcie do dnia 10 stycznia 2017 r. Wraz ze zgłoszeniem wskazano wydziałowych koordynatorów projektu, przekazano wstępny opisu projektu i planowane działania oraz listy uczelni partnerskich.

Konkurs wniosków 2017

• Zaproszenie do składania wniosków 2017 [pobierz]
  • Erasmus+ Przewodnik po programie Wersja 1 (2017) [pobierz]

\ Część C – Informacje dla wnioskodawców, s. 273.

Konkurs wniosków 2016

• Zasady konkursu wniosków [pobierz]
  • For partner countries HEIs planning to cooperate with Polish HEIs [pobierz]
  • Dos and don'ts for applicant higher education institutions [pobierz]
  • Fragmenty Do’s and Don’ts w języku polskim [pobierz]
  • Frequently Asked Questions for Higher Education Institutions [pobierz]
  • Informacja o regionach geograficznych i szacunkowym budżecie [pobierz]
  • Zasady finansowania w roku akademickim 2016/2017 [pobierz]
  • Informacje do wniosku o dofinansowanie działań KA107 - pytania z formularza wniosku [pobierz]

\ Pytania dotyczą UKSW jako uczelni, wydziałów UKSW uczestniczących w projekcie oraz uczelni
    \
    partnerskich (wymagane informacje są zaznaczone w dokumencie kolorem fioletowym).
    Wydziałowi
    \
    koordynatorzy zgłaszanych projektów zapoznają się z pytaniami i udzielają na nie odpowiedzi.

Dokumenty dotyczące konkursu wniosków 2017 publikujemy za Agencją Narodową Programu Erasmus+.