Strona główna
 

Rekrutacja pracowników do Programu Erasmus+ KA107 na rok akademicki 2019/2020
oraz 2020/2021


Informujemy, iż dnia 5 lutego br. została uruchomiona rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach Programu Erasmus+ (projekt KA107-2019). Rekrutacja jest prowadzona na Wydziałach realizujących projekt zatwierdzony w konkursie wniosków 2019.
Zapraszamy do składania aplikacji w terminie do 21 lutego 2020 r.

Więcej…
 

Rekrutacja uzupełniająca do Programu Erasmus+ KA103 2019/2020 dla pracowników UKSW

Zapraszamy do  udziału w rekrutacji uzupełniającej na wyjazdy nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji UKSW w ramach programu Erasmus+ KA103 w roku akademickim 2019/2020.
Udział w programie to cenne doświadczenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
Termin składania wniosków: do 20 lutego 2020 r.

Więcej…
 

Erasmus+: Rekrutacja podstawowa na studia w roku akademickim 2020/2021


Na większości wydziałów ruszyła już rekrutacja studentów i doktorantów na realizację części studiów w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021. Wnioski można składać w systemie USOSweb, aplikując do wybranej uczelni partnerskiej. Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej będą mieli szansę otrzymać dodatkowe dofinansowanie oprócz podstawowego grantu. Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z zasadami rekrutacji. Szczegółowe informacje>>

 

 

Nowe biuro DWM

 

Uprzejmie informujemy, że sekcja Erasmus+ dla: studentów wyjeżdżających na studia i praktyki; pracowników wyjeżdżających; zakupu biletów lotniczych, oraz rozliczeń programów międzynarodowych

mieści się w pokoju 112 w bud. 23

 

Erasmus+ UKSW wyjazdy/outgoing - grupa na Facebooku

Z przyjemnością informujemy, że została utwozona grupa na Facebooku Erasmus+ UKSW wyjazdy/outgoing. Celem grupy jest ułatwienie komunikacji i wymiana doświadczeń między studentami, którzy byli już na Erasmusie+, przygotowują się do wyjazdu lub są zainteresowani udziałem w programie. Zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do dołączenia do grupy i wymiany doświadczeń dotyczących wyjazdu na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+! 
 

Nowy adres e-mail dla studentów wyjeżdżających w ramach programu Erasmus+

 

Uprzejmie informujemy, że zmienił się adres do korespondencji mailowej dla studentów wyjeżdżających na studia oraz praktyki w ramach programu Erasmus+. Bardzo prosimy, aby wszelką korespondencję związaną z wyjazdami w ramach programu Erasmus+ kierować na adres: erasmus.outgoing[at]uksw.edu.pl.

 

 

 

  Wyróżnienie dla studenta IP WFCH, uczestnika programu Erasmus+

 "Why did you choose Sapienza?" - zapraszamy do obejrzenia nagrodzonej pracy naszego studenta - Piotra Szymczaka!                                                                       

 

 

Więcej…
 

Relacja studenta z pobytu w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać na Erasmusa? Relacja z realizacji programu Erasmus+ przygotowana przez studenta Politologii Pana Bartosza Spyrę podczas pobytu w Katholischen Universität Eichstätt-Ingolstadt, w Niemczech.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Więcej…
 

Stypendia rządu francuskiego


Mamy przyjemność poinformować, że aplikacje na stypendia rządu francuskiego Master 2 lub Doktorat są już otwarte i wnioski można składać do 7 marca 2018 roku.

Więcej…
 

Godziny otwarcia Działu Współpracy Międzynarodowej - nowość

 

Uprzejmie informujemy, że DWM jest czynny dla interesantów przez cały rok od poniedziałku do czwartku w godz. 10.30-14.30, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Piątki są dniami pracy wewnętrznej DWM. Zapraszamy do zgłaszania się i telefonowania do DWM w wyznaczonych godzinach przyjęć.

Więcej…
 

Erasmus+: Koniec rekrutacji i co dalej?

Gdzie szukać wyników rekrutacji? I co dalej? Po  zakwalifikowaniu do Programu Erasmus+ czeka Cię dużo pracy i przygotowań. Należy pamiętać, że to student sam musi przygotować się do wyjazdu. Im lepiej więc się przygotujesz, tym mniej problemów napotkasz w czasie pobytu za granicą i tym więcej korzyści z niego wyniesiesz. 

Więcej…
 

And then I realized adventures are the best way to learn

 

Praktyki Erasmus+ zaliczam do najlepszych przygód w moim życiu. Gdybym miała określić jednym słowem wyjazd tego typu, pierwsze co przychodzi mi na myśl, to: MOŻLIWOŚCI. Naukowa podróż zagraniczna w trakcie studiów daje nam ich bardzo wiele.

Więcej…
 

Erasmus+: Podróżuj bezpieczniej!


Wyjeżdżasz na studia lub praktyki za granicę w ramach programu Erasmus+? Zapoznaj się z pakietem informacyjnym MSZ, dzięki któremu Twój pobyt będzie bezpieczniejszy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek sytuacji nadzwyczajnych za granicą, MSZ będzie mógł podjąć z Tobą kontakt, udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez właściwą placówkę dyplomatyczno-konsularną. Więcej >>>

 
Studia w języku angielskim na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej


Od roku 2016/2017 na kierunku filozofia na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej ruszają studia magisterskie w języku angielskim: Philosophy and Culture of East-Central Europe – Experience and Thought.


Więcej…